Ödül Kategorileri

LeasePlan-Ekonomist Yılın Filo Yöneticisi Ödülü

Araç politikalarınızı ve yenilikçi uygulamalarınızı bitmek bilmeyen bir enerjiyle uzun dönemli stratejilere dönüştürdünüz. Toplam sahip olma bedeli yönetimi konusunda başarılı uygulamalarınız var. Şirket araçlarınızı kullananların memnuniyetiyle ilgilenirken, sektörünüzü de yakından takip etmeyi başardınız. O zaman Yılın Filo Yöneticisi Ödülü için çok güçlü bir adaysınız.

Eureko Sigorta KOBİ Filo Yöneticisi Ödülü

Filonuzu daha az maliyetle daha sorunsuz bir şekilde yönetebileceğiniz sürdürülebilir bir yönetim stratejisi oluşturdunuz. Bu sayede araç kullanıcılarınız hiçbir zaman yolda kalmıyor ve işleriniz aksamıyor. Bu durumda filo yönetimi konusunda örnek gösterilecek bir KOBİ adayısınız.

SKODA Güvenli Filo Ödülü

Kullanıcı güvenliği konusuna verdiğiniz önem, geliştirdiğiniz projeler ve araç kullanıcılarını teşvik etmek için kullandığınız yöntemler... Hepsi bu kategoride ödüllendiriliyor.

Michelin Yeşil Filo Ödülü

Filonuz kadar çevrenizi de önemsiyorsunuz. Bu amaçla araçlarınızın yakıt tüketimleri ve CO2 emisyonlarını düşürmeye yönelik fikirleri uygulamaya geçirdiniz. Çalışanlarınıza da aynı bilinci aşılamak için teşvik edici düzenlemelerde bulunup, gelecekle ilgili çevre projeleri geliştiriyorsunuz. Bu kategoride aday olmak için daha ne bekliyorsunuz?
ANA SPONSORLAR SPONSORLAR